середа, 9 квітня 2014 р.

У Єгипті

Зазвичай, коли ми кудись їдемо, то на місці не сидимо… в цьому році наша невеличка подорож до Єгипту була виключенням – 6 днів ми просиділи в готелі… ось його я буду вам показувати :))) З першу покажу, що ми бачили, загораючи на пляжі або відпочиваючи біля басейну :)
Острів виглядає таким безлюдним, а в V ст. на ньому існувало незалежне юдейське князівство, яке мало потужний флот и здійснювало морську торгівлю с Аравією, Ефіопією та Єгиптом.А ось так виглядає територія самого готелю...

Зазвичай небо виглядає так,але був один ранок, коли на небі зявилися хмаринку, в ту мить коли я їх помітила, так захотілось дощику :)))Вечері було теж казково!
А так ми проводили час в очікуванні замовлення  в італійському ресторанчику...


А це тарілочки з іншого ресторанчику


А с цього понтону можна спостерігати за рибками, якщо страшно плавити с маскою та трубкою :)

Ще  я в перший раз привезла с собою лише біля 300 світлин, зовсім не хотілось фотографувати, і фотоапарат майже весь час був налаштований на авто, одним словом був відпочинок!!! 

Наступного разу покажу птахів, які літають над Червоним морем, та трошки квітів, а на останок покажу ящірку, їх можна було зустріти на кожному кроці :)  Всім гарного весняного настрою та до скорої зустрічі!!!


3 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...