пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

Осіння магія фотографії. Завершення

Ось і підійшли до завершення 7 тижнів навчання у Рецци... з одного боку радісно, тому що дізналася багато нового, з іншого трохи сумно... так часто буває, коли закінчується щось приємне... 
Зараз мене переповнюють емоції..., це мій другий курс, тому в Осінній магії слова були зрозумілі з першого разу :))) і це радує!!! На першому курсі я читала і боялася виконувати, банальне "я не зможу, у мене не вийде", страх пройшов тільки після завершення курсу, коли я не поспішаючи виконувала завдання за завданням, відмовившись від автоматичного режиму, правда після цього почалися проблеми з чоловіком, який звик фотографувати тільки на автоматі, він хапав фотоапарат, у якого все налаштовано на ручний режим і робив стотисяч фотографій, ясна річ якої якісті виходили всі стотисяч фотографій :))))) 
Звичайно ж, не все виходило, але мене це не засмучує, а навпаки підбурює продовжувати вчитися, відточувати фотографію з проводкою, використовувати парус і боротися з гравітацією!
І трохи статистики :) за 6 тижнів з 15 фотографій в зал слави потрапила тільки одна моя фотографія, а за підсумками заключного тижня у мене 3 фотографії з 3 в залі слави!!! Як це приємно!!! 
І завершити цей пост хочу вдячністю Рецці!!! Знання, якими вона поділилася, безцінні!!! Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...