субота, 18 січня 2014 р.

Словаччина 2014. Штрбске Плесо.

Курорт Штрбске Плесо розташований на березі однойменного гірського озера на висоті 1355 м. Це самий високогірний курорт Словаччини. Повторюся, це була наша третя поїздка в Високі Татри. І кожен раз ми мріяли побачити це озеро, але то снігопади, то тумани заважали нам це зробити... в цей раз ми теж смерились з тим, що не побачимо його, тому що воно постало перед нами в такому вигляді
але не звертаючи уваги на туман ми вирішили все ж погуляти навколо озера і природа змилувалася над нами... і здалося сонечко
Далі буде багато фотографій без коментарів...А эти фотографии я не могу не прокомментировать... на последней фотографии перед открытием ката видны елки, стоящие в ряд, такое ощущение что дальше после них равнина, поле...  ан нет, за ними край света :))) Не верите? Смотрите! 

И задорная смерека на краю земли :)


А попереду захоплюючі світлини!!!

4 коментарі:

  1. Красота неземная! Особенно поразила фотка, где солнце проглядывает сквозь ветви деревьев - пятая, по-моему. Завидую белой завистью!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Вика, открою маленькую тайну - это отражение солнца в озере :) И ты сама все можешь это увидеть - это находится всего в 200 км от Ужгорода :)

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...